Про нас

СФГ Кулаковських

Наша родина завжди бережливо відносилась до Божого творіння – довкілля, цінували все чим володіємо. Тому, нас завжди цікавило все, що стосується екологічності життя – намагалися не смітити на вулицях, не окроплювати сади отрутохімікатами, не використовували пестицидів, на черешнях чіпляли шпаківні, ніколи не палили осіннє листя та органічне сміття.

Завжди йшли шляхом органічного землеробства – компостували все можливе та отримували безцінний гумус. Технологія вермикомпостування прийшла в наше життя в 1987 році і стала екологічною основою відновлення родючості грунта. Сьогодні об’єм ферми налічує близько 100 тон біогумуса на рік. 

РРР ЖИВОРОСТ

 А з 2014р. у нас виникла потреба в виготовленні рідкого екстракту - біогумату. Зараз, вдосконаливши технологію ми виготовляємо висококласний продукт. Чому ми цим займаємось? Це ефективний вітчизняний препарат, що не поступається загальновідомими закордонними аналогами. Ми своєю працею підтримуємо економіку і суспільство України. Використання нашого препарату покращує фізіологічний стан рослин, це підвищує ефективність добрив та збільшує стійкість рослин до стресів. Це дозволяє оптимізувати систему удобрення та захисту рослин і одержувати екологічно-безпечну продукцію. 

На сьогоднішній день ми вже маємо вдячних клієнтів і достатню кількість аналізів для  підтвердження його безпечності і дієвості.

Використовуючи наш препарат ми з Вами дбаємо про довкілля!

 

Завжди раді бачити красу яку дає земля

Переконалися в ефективності на квітах

Ще одним напрямком сімейного бізнесу є декоративні рослини. Саме на них ми як професіонали переконалися в ефективності біогумусу. А потім і на помідорчиках з огірочками для своєї великої родини.

Друзі просили і друзі допомогли

Друзі бажали отримати такий же вражаючий результат від біогумусу, але могли вносити тільки рідкі добрива. Інші друзі застосували силу науки для викристалізування такої технології.